HAKKIMIZDA


Yazlık konut projelerinde tertemiz bir geçmişe sahip olan Ege Birlik Yapı, uzun yıllar inşaat, turizm ve ticaret tecrübesine sahip Ercan Karadoğan liderliğinde 2009 yılında kurumsal marka tescilini gerçekleştirmiştir. Ege Bölgesinin en iyi mimarlarının tasarladığı projelerinin tamamını öz kaynaklarını kullanarak imar yönetmeliklerine uygun, hukuki altyapısı tamamlanmış ve ruhsatı alınmış olarak müşterilerine kaliteli yaşam alanları sunmuştur. Bugüne kadar Ege Birlik Yapı tarafından gerçekleştirilen ve tamamlanmış olan tüm projeler planlanan zamanlarda müşterilerine teslim edilmiştir.Bu projeler Ege Birlik Yapı’nın sunduğu “lüks ve tasarım yaklaşımının” en somut göstergeleridir. 60 Triplex Villa ve 20 Apart daireyle bugünkü adı Cumhuriyet Sitesi olan Ege Birlik Siteleri 1 ile başlayan projeler serisine her yıl yenilerini ekledik. 2013 Yılında teslim edilen 80 Dublex villanın bulunduğu Ege Birlik Siteleri 2 projesi, oturmuş site düzeni ve muazzam komşuluk ilişkileriyle hala Davutlar sahil sitelerinin gözbebeği konumundadır. 2014 Yılında inşaatına başladığımız 2016 Yılı Aralık ayında tamamlanacağını öngördüğümüz Davutlar Sevgi Plajı mevkiinde denize 200 mt. mesafede bulunan 190 dublex villanın yer aldığı Ege Birlik Siteleri 3. Projemizi, planlanan tarihten altı ay önce, 2016 Yılı Haziran ayında teslim etmiş olmanın haklı gururunu yaşadık. Kuşadası’nın ilk ve tek aquaparklı sitesi olan, 180 dublex villa ile Ege Birlik Yapı’nın imzasını en görkemli biçimde taşıyan Ege Birlik Tatil Köyü projemizde yaşam başladı. Ege Birlik Residence, Kuşadası şehir merkezinde, farklı büyüklüklerde 252 dairemizi konut alıcılarımız ile buluşturmak üzereyiz. Davutlar sahil sitelerinde eşsiz mimarisi ile tek müstakil yaşam alanları sunulan 60 Triplex villadan oluşan Ege Birlik Deluxe ve 32 Triplex villadan oluşan denize sadece 400 mt. mesafede bulunan Ege Birlik Beyaz Köşk projelerimizin planlanan teslim tarihleri 2017 Yılı Haziran ayı olmuştur. Sahil sitelerinin en merkezi konumunda, 12 ay boyunca bölgenin ihtiyacını karşılamak üzere Praktiker Yapı Marketi’ni Ege Birlik Deluxe İş Merkezinde hizmete açmış bulunuyoruz. Güleryüzlü hizmet anlayışı ile sloganımız “Evde Yoksa Praktiker’de Vardır” Çok kısa bir süre içinde, Sevgi Plajı mevkiinde Ege Birlik Siteleri 3 Proje alanımıza çok yakın, yine denize sadece 200 mt mesafede 68 Triplex villadan oluşan “Ege Birlik Sevgi Konakları” projemizin temellerini atacağız. Kuşadası’nda lüksün artık standart olduğu, rezidans konforunu ekonomik olarak yaşamayı isteyenlere 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerini sunacağımız Ege Birklik Residence- II için geri sayım başladı. Herkesi ev sahibi, herkesi yazlık sahibi yapmak gibi bir niyetimiz var. Tüm bunları yaparken Ege Birlik Yapı olarak doğaya karşı üzerine düşen sorumluluğu farklı projeler çerçevesinde, daha yeşil ve güzel bir Türkiye için ağaçlandırma çalışmalarına destek vermeye devam edeceğiz

VİZYONUMUZ

İlham veren projelerimiz ile bölgenin yaşam kalitesine ve marka değerine katkı yapmak.

MİSYONUMUZ

Proje geliştirmeden anahtar teslimine kadar her adımda, kaliteden taviz vermeden; takım çalışmasına olan inancımızla, tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz ile güven ve saygıyı temel alan kalıcı ilişkiler inşa etmek.

KURUM FELSEFESİ

Felsefemizi “Güven, kalite ve saygının mimarı” olarak belirledik. Ege Birlik İnşaat olarak tüm projelerimizde; takım çalışmasına olan inancımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz arasında oluşturduğumuz yapı ile öncelikle “Güven ve Saygıyı” inşa ediyor ve diyoruz ki “ Gelin düşlerinizi gerçeğe dönüştürelim…”